:: تاریخچه

شركت پیراکو – پیشگامان کار با طناب آسیا- از فعالان جوان اما با تجربه در زمینه‌ی فعالیت‌های کار در ارتفاع و مهندسی عمران و است. این شركت با پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه و فعالیت مستمر تنی چند از متخصصان، فعالیت خود را از اوایل سال 1386 آغاز كرده است. هر یك از بنیان‌گذاران این شركت، با اتکا بر تجربیات اجرایی و آموزش های مستمر گواهی‌نامه‌های بین‌المللی و معتبر این رشته، سوابق درخشانی را به ‌دست آورده‌اند.

نیاز به خدمات نوین مهندسی کار با طناب صنعتی و کار در ارتفاع با كیفیت جهانی در ایران و بنا نهادن این فعالیت‌ها بر مبنای استانداردهای جهانی، موجب شد تا شركت پیراکو تاسیس شود. با این هدف كه خلاءهای موجود در بازار را پوشش داده و انجام پروژه‌های داخلی مرتبط را با اتكا به نیروی متخصص داخلی امكان‌پذیر سازد.

شركت پیراکو در این مدت كوتاه، كوشیده است تا فعالیت‌های خود را بر پایه‌‌ی استانداردهای بین‌المللی استوار سازد تا بدین وسیله فاصله‌ی موجود بین كیفیت خدمات داخلی و خارجی را برطرف سازد. در اینباره، می‌توان به اخذ گواهی‌نامه‌ها و استانداردهای بین المللی در این حوزه اشاره كرد.


:: خط مشی شرکت

شرکت پیراکو ارائه دهنده خدمات کار در ارتفاع و کار با طناب صنعتی مرتبط با حوزه شهری و صنعتی می باشد.

در جهت فراهم کردن این خدمات با بالاترین سطح کیفیت، شرکت پیراکو اقدام به برقراری سامانه مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای بین المللی IRATA (Industrial Rope Access Trade Association) نموده است.

در این راستا، شرکت پیراکو جهت دستیابی به اهداف زیر حداکثر تلاش خود را بکار می گیرد:

        - افزایش سطح کیفیت خدمات
        - توسعه پایدار فرهنگ ایمنی، سلامت و محیط زیست در سازمان
        - هدایت دست اندرکاران صنعتی و عمرانی در راستای نیازمندیهای ایمنی، سلامت و محیط زیست

شرکت پیراکو متعهد به بهبود مستمر، درک و برآورده نمودن خواسته های مشتریان از طریق پیروی از نیازمندیهای مذکور در قراردادها و مشخصات فنی و همچنین مطابقت دادن خدمات با استانداردها، قوانین، دستورالعمل ها و ملاحظات زیست محیطی، سلامت و ایمنی محیط کار، جلوگیری از آلودگی محیط زیست، وارد آمدن صدمه و بیماری پرسنل، بهبود مصرف انرژی، منابع ایمنی و سلامت پرسنل می باشد.


:: خدمات

تجهیزات مدرن و بهره‌گیری از تجربه‌ی نیروی كار ماهر و متخصص، عمده‌ترین پشتوانه پیراکو در ارایه خدمات به مشتریان است. پیراکو در ارایه خدمات خود با به كار گرفتن شیوه‌ها و ابزارهای نوین، صرف زمان و هزینه را در پروژه‌ها تعدیل می‌كند و بهره‌وری پروژه را افزایش می‌دهد. توجه به سطح كیفیت و ایمنی و ارایه خدمات مطابق با نیازمندی های کارفرمایان، زمان‌بندی و همچنین برنامه‌ریزی اعلام شده از دیگر ویژگی‌هایی ا‌ست كه خدمات شركت پیراکو را متمایز می‌كند.

در یك نگاه كلی فعالیت‌های شركت پیراکو به چهار بخش تقسیم می‌شود:

        - بخش اجرایی کار درارتفاع
        - بخش آموزشی کار با طناب
        - بخش تامین و فروش تجهیزات
        - بخش تحقیق و توسعه

© 2013 PIRACO.ir - All Rights Reserved